SILVER E "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Kośnik Marcin kosa 12 29 59,27 0 98 21 14 7 0 2 STRONA INTERNETOWA
2 Sumera Krzysztof KustoszLukru 8 11 53,67 2 55 21 14 2 0 0
3 Michałek Piotr Replay 7 -5 55,46 0 76 18 16 6 1 0 WWW.PDCL.PL
4 Komenda Piotr Raspeter 6 -2 53,95 1 59 22 12 3 0 1
5 Podlewski Arkadiusz arkady375 5 0 53,85 1 33 20 7 0 0 0
6 Chilimoniuk Bartek barti Bh 5 -2 55,67 2 92 20 7 1 0 0
7 Rzepkowski Rafał Rafal Rz. 4 3   3 0 0 0 0 0 0
8 Guła Witold Witek1319 3 -4 59,24 2 40 22 8 2 0 0
9 Łucjanek Michał Mluc3333 3 -12 56,23 1 60 19 4 0 0 0
10 Holeczek Adrian nudell 1 -18 50,72 2 75 24 3 2 0 0
SILVER E  "MISTRZOWSKA" - FAZA II kosa Raspeter Witek1319 barti Bh nudell
Kośnik Marcin Komenda Piotr Guła Witold Chilimoniuk Bartek Holeczek Adrian
Rafal Rz. Rzepkowski Rafał                                        
arkady375 Podlewski Arkadiusz                         6 6 53,85 55,67        
Replay Michałek Piotr 2 7 54,89 56,33 1 7 52,11 54,23 7 3 59,38 59,24                
KustoszLukru Sumera Krzysztof         7 2 55,69 53,67                 7 3 51,65 50,72
Mluc3333 Łucjanek Michał 2 7 56,23 62,21                                
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Rzepkowski Rafał Rafal Rz.         Holeczek Adrian nudell p
LINK   Podlewski Arkadiusz arkady375 6 53,85 6 55,67 Chilimoniuk Bartek barti Bh   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Michałek Piotr Replay 7 59,38 3 59,24 Guła Witold Witek1319   1 Rzepkowski Rafał LINK Rafal Rz. LINK
LINK   Sumera Krzysztof KustoszLukru 7 55,69 2 53,67 Komenda Piotr Raspeter   2 Podlewski Arkadiusz LINK arkady375 LINK
LINK   Łucjanek Michał Mluc3333 2 56,23 7 62,21 Kośnik Marcin kosa   3 Michałek Piotr LINK Replay LINK
4 Sumera Krzysztof LINK KustoszLukru LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Łucjanek Michał LINK Mluc3333 LINK
LINK   Komenda Piotr Raspeter 7 54,23 1 52,11 Michałek Piotr Replay   6 Kośnik Marcin LINK kosa LINK
LINK   Holeczek Adrian nudell 3 50,72 7 51,65 Sumera Krzysztof KustoszLukru   7 Komenda Piotr LINK Raspeter LINK
LINK   Guła Witold Witek1319         Podlewski Arkadiusz arkady375 p 8 Guła Witold LINK Witek1319 LINK
LINK p Chilimoniuk Bartek barti Bh         Łucjanek Michał Mluc3333   9 Chilimoniuk Bartek LINK barti Bh LINK
LINK   Kośnik Marcin kosa         Rzepkowski Rafał Rafal Rz. p 10 Holeczek Adrian LINK nudell LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Łucjanek Michał Mluc3333         Holeczek Adrian nudell  
LINK   Sumera Krzysztof KustoszLukru         Chilimoniuk Bartek barti Bh   Patryk Urban
LINK   Michałek Piotr Replay 2 54,89 7 56,33 Kośnik Marcin kosa  
LINK   Podlewski Arkadiusz arkady375         Komenda Piotr Raspeter p
LINK   Rzepkowski Rafał Rafal Rz.         Guła Witold Witek1319  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Kośnik Marcin kosa         Sumera Krzysztof KustoszLukru  
LINK   Guła Witold Witek1319         Łucjanek Michał Mluc3333  
LINK   Komenda Piotr Raspeter         Rzepkowski Rafał Rafal Rz.  
LINK   Holeczek Adrian nudell         Podlewski Arkadiusz arkady375  
LINK   Chilimoniuk Bartek barti Bh         Michałek Piotr Replay  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Michałek Piotr Replay         Holeczek Adrian nudell  
LINK   Łucjanek Michał Mluc3333         Komenda Piotr Raspeter  
LINK   Podlewski Arkadiusz arkady375         Kośnik Marcin kosa  
LINK   Rzepkowski Rafał Rafal Rz.         Chilimoniuk Bartek barti Bh  
LINK   Sumera Krzysztof KustoszLukru         Guła Witold Witek1319