SILVER C "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Rosa Rafał Rav88 10 19 51,77 2 60 17 13 4 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Strzępek Sławomir Slawekcs 9 20 50,58 3 51 23 3 1 0 0
3 Green Bożydar Green Bożydar 8 16 #DZIEL/0! 1 + 1w 0 0 0 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Walkowski Paweł PawelusElblag 7 19   1 0 0 0 0 0 0
5 Tryfanów Sebastian Benek76 6 10 #DZIEL/0! 4 0 0 0 0 0 0
6 Krawczyk Jacek Czacha 5 -2 49,14 1 32 22 5 0 0 0
7 Pietraszek Kamil BlueBoy 4 -1   2 0 0 0 0 0 0
8 Lewandowska Agnieszka AgaL 3 -10 #DZIEL/0! 2 0 0 0 0 0 0
9 Sarnacki Piotr Piotorikus 2 -51 - out - - - - - -
10 Roman Grzegorz Grzewho7 0 -20 49,90 1 48 23 6 0 0 0
SILVER C "SPADKOWA" - FAZA II PawelusElblag Slawekcs BlueBoy Piotorikus Grzewho7
Walkowski Paweł Strzępek Sławomir Pietraszek Kamil Sarnacki Piotr Roman Grzegorz
Rav88 Rosa Rafał                         7 0     7 5 51,77 49,90
Green Bożydar Green Bożydar                         7 0            
Czacha Krawczyk Jacek         3 7 49,14 50,58         7 0            
Benek76 Tryfanów Sebastian                         7 0            
AgaL Lewandowska Agnieszka                         7 0            
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Rosa Rafał Rav88 7 51,77 5 49,90 Roman Grzegorz Grzewho7  
LINK w Green Bożydar Green Bożydar 7   0   Sarnacki Piotr Piotorikus   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Krawczyk Jacek Czacha         Pietraszek Kamil BlueBoy p 1 Rosa Rafał LINK Rav88 LINK
LINK p Tryfanów Sebastian Benek76         Strzępek Sławomir Slawekcs p 2 Green Bożydar LINK Green Bożydar LINK
LINK p Lewandowska Agnieszka AgaL         Walkowski Paweł PawelusElblag   3 Krawczyk Jacek LINK Czacha LINK
4 Tryfanów Sebastian LINK Benek76 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Lewandowska Agnieszka LINK AgaL LINK
LINK   Strzępek Sławomir Slawekcs 7 50,58 3 49,14 Krawczyk Jacek Czacha   6 Walkowski Paweł LINK PawelusElblag LINK
LINK   Roman Grzegorz Grzewho7         Tryfanów Sebastian Benek76 p 7 Strzępek Sławomir LINK Slawekcs LINK
LINK p Pietraszek Kamil BlueBoy         Green Bożydar Green Bożydar   8 Pietraszek Kamil LINK BlueBoy LINK
LINK   Sarnacki Piotr Piotorikus 0   7   Lewandowska Agnieszka AgaL w 9 Sarnacki Piotr LINK Piotorikus LINK
LINK   Walkowski Paweł PawelusElblag         Rosa Rafał Rav88 p 10 Roman Grzegorz LINK Grzewho7 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Lewandowska Agnieszka AgaL         Roman Grzegorz Grzewho7  
LINK w Tryfanów Sebastian Benek76 7   0   Sarnacki Piotr Piotorikus   Patryk Urban
LINK   Krawczyk Jacek Czacha         Walkowski Paweł PawelusElblag  
LINK   Green Bożydar Green Bożydar         Strzępek Sławomir Slawekcs  
LINK   Rosa Rafał Rav88         Pietraszek Kamil BlueBoy  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Walkowski Paweł PawelusElblag         Tryfanów Sebastian Benek76  
LINK   Pietraszek Kamil BlueBoy         Lewandowska Agnieszka AgaL  
LINK   Strzępek Sławomir Slawekcs         Rosa Rafał Rav88  
LINK   Roman Grzegorz Grzewho7         Green Bożydar Green Bożydar  
LINK   Sarnacki Piotr Piotorikus 0   7   Krawczyk Jacek Czacha w
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Krawczyk Jacek Czacha         Roman Grzegorz Grzewho7  
LINK   Lewandowska Agnieszka AgaL         Strzępek Sławomir Slawekcs  
LINK   Green Bożydar Green Bożydar         Walkowski Paweł PawelusElblag  
LINK w Rosa Rafał Rav88 7   0   Sarnacki Piotr Piotorikus  
LINK   Tryfanów Sebastian Benek76         Pietraszek Kamil BlueBoy