SILVER C "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Wolniak Artur Nomad 11 18 62,75 0 117 18 21 7 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Turczyk Sylwester 676darts 10 21 64,27 3 110 17 6 3 0 0
3 Laśkiewicz Adrian adriano216 9 21 61,26 1 85 20 4 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Szklanny Mateusz Ecik123 8 12 55,16 1 40 19 16 4 0 0
5 Łubkowski Artur R2 7 4 59,94 1 86 15 20 2 1 3
6 Polcyn Grzegorz megagrzes 6 -26 #DZIEL/0! out - - - - - -
7 Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk 5 -8 56,35 1 137 18 14 3 0 0
8 Nosal Piotr Fifny 4 1 #DZIEL/0! 3 0 0 0 0 0 0
9 Wrótniak Jarosław Gixer 4 -7 56,92 0 66 20 6 1 0 0
10 Krzyśka Dominik Doniu64 0 -36 46,90 0 40 36 6 1 0 0
SILVER C  "MISTRZOWSKA" - FAZA II adriano216 megagrzes Gixer R2 Doniu64
Laśkiewicz Adrian Polcyn Grzegorz Wrótniak Jarosław Łubkowski Artur Krzyśka Dominik
676darts Turczyk Sylwester         7 0                     7 1 64,27 48,21
Nomad Wolniak Artur         7 0     7 3 61,49 56,92 6 6 64,01 64,21        
Fifny Nosal Piotr         7 0                            
Ecik123 Szklanny Mateusz         7 0             5 7 58,51 59,60 7 1 51,80 45,58
Marcin_Muzyk Stankiewicz Marcin 2 7 57,57 61,26 7 0             6 6 55,13 56,00        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Turczyk Sylwester 676darts 7 64,27 1 48,21 Krzyśka Dominik Doniu64  
LINK   Wolniak Artur Nomad 6 64,01 6 64,21 Łubkowski Artur R2   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK p Nosal Piotr Fifny         Wrótniak Jarosław Gixer   1 Turczyk Sylwester LINK 676darts LINK
LINK w Szklanny Mateusz Ecik123 7   0   Polcyn Grzegorz megagrzes p 2 Wolniak Artur LINK Nomad LINK
LINK   Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk 2 57,57 7 61,26 Laśkiewicz Adrian adriano216   3 Nosal Piotr LINK Fifny LINK
4 Szklanny Mateusz LINK Ecik123 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Stankiewicz Marcin LINK Marcin_Muzyk LINK
LINK   Polcyn Grzegorz megagrzes 0   7   Nosal Piotr Fifny w 6 Laśkiewicz Adrian LINK adriano216 LINK
LINK   Krzyśka Dominik Doniu64 1 45,58 7 51,80 Szklanny Mateusz Ecik123   7 Polcyn Grzegorz LINK megagrzes LINK
LINK   Wrótniak Jarosław Gixer 3 56,92 7 61,49 Wolniak Artur Nomad   8 Wrótniak Jarosław LINK Gixer LINK
LINK   Łubkowski Artur R2 6 56,00 6 55,13 Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk   9 Łubkowski Artur LINK R2 LINK
LINK p Laśkiewicz Adrian adriano216         Turczyk Sylwester 676darts   10 Krzyśka Dominik LINK Doniu64 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk         Krzyśka Dominik Doniu64  
LINK   Szklanny Mateusz Ecik123 5 58,51 7 59,60 Łubkowski Artur R2   Patryk Urban
LINK   Nosal Piotr Fifny         Laśkiewicz Adrian adriano216  
LINK w Wolniak Artur Nomad 7   0   Polcyn Grzegorz megagrzes  
LINK   Turczyk Sylwester 676darts         Wrótniak Jarosław Gixer  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Laśkiewicz Adrian adriano216         Szklanny Mateusz Ecik123  
LINK   Wrótniak Jarosław Gixer         Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk  
LINK   Polcyn Grzegorz megagrzes 0   7   Turczyk Sylwester 676darts w
LINK   Krzyśka Dominik Doniu64         Wolniak Artur Nomad  
LINK   Łubkowski Artur R2         Nosal Piotr Fifny  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Nosal Piotr Fifny         Krzyśka Dominik Doniu64  
LINK w Stankiewicz Marcin Marcin_Muzyk 7   0   Polcyn Grzegorz megagrzes  
LINK   Wolniak Artur Nomad         Laśkiewicz Adrian adriano216  
LINK   Turczyk Sylwester 676darts         Łubkowski Artur R2  
LINK   Szklanny Mateusz Ecik123         Wrótniak Jarosław Gixer