SILVER B "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 11-06-24 8:30
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Kierbedź Maciej Ambi 15 29 49,97 1 107 21 27 2 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Orkwiszewski Radosław Oro86 12 12 50,63 2 102 18 28 5 0 0
3 Piekut Tomasz czek0n 10 20 51,00 3 54 22 16 0 0 1 WWW.PDCL.PL
4 Janik Tomasz ALCAR 9 13 50,12 2 82 22 20 3 0 0
5 Dwornowski Zbigniew Zibi 8 4 46,03 3 71 21 15 0 0 0
6 Baraniecki Maciej MACBAR 4 -14 45,54 1 82 27 11 0 0 0
7 Ogrodnik Piotr OgrodnikP 4 -21 47,29 2 56 23 14 4 0 0
8 Mikulski Arkadiusz arulex1 3 -10 40,74 0 40 23 6 2 0 0
9 Szajna Patryk SZATRYK 3 -12 43,18 0 80 24 4 1 0 0
10 Żarski Tomasz Tomasz63 2 -21 43,23 0 91 22 9 1 0 0
SILVER B "SPADKOWA" - FAZA II czek0n Oro86 MACBAR Tomasz63 SZATRYK
Piekut Tomasz Orkwiszewski Radosław Baraniecki Maciej Żarski Tomasz Szajna Patryk
Ambi Kierbedź Maciej 7 4 51,88 50,43 2 7 46,96 49,78 7 1 55,64 46,51 7 1 46,15 41,64 7 4 49,21 48,30
ALCAR Janik Tomasz         6 6 51,17 52,94 7 0 52,08 45,40 7 1 47,10 43,28        
Zibi Dwornowski Zbigniew         6 6 48,41 48,40 7 5 43,65 44,71                
arulex1 Mikulski Arkadiusz         6 6 44,32 50,57                 2 7 37,15 38,06
OgrodnikP Ogrodnik Piotr 3 7 49,98 51,57 1 7 44,95 51,48         7 5 46,95 44,78        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Kierbedź Maciej Ambi 7 49,21 4 48,30 Szajna Patryk SZATRYK  
LINK   Janik Tomasz ALCAR 7 47,10 1 43,28 Żarski Tomasz Tomasz63   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK p Dwornowski Zbigniew Zibi 7 43,65 5 44,71 Baraniecki Maciej MACBAR   1 Kierbedź Maciej LINK Ambi LINK
LINK   Mikulski Arkadiusz arulex1 6 44,32 6 50,57 Orkwiszewski Radosław Oro86   2 Janik Tomasz LINK ALCAR LINK
LINK   Ogrodnik Piotr OgrodnikP 3 49,98 7 51,57 Piekut Tomasz czek0n   3 Dwornowski Zbigniew LINK Zibi LINK
4 Mikulski Arkadiusz LINK arulex1 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Ogrodnik Piotr LINK OgrodnikP LINK
LINK   Orkwiszewski Radosław Oro86 6 48,40 6 48,41 Dwornowski Zbigniew Zibi   6 Piekut Tomasz LINK czek0n LINK
LINK   Szajna Patryk SZATRYK 7 38,06 2 37,15 Mikulski Arkadiusz arulex1   7 Orkwiszewski Radosław LINK Oro86 LINK
LINK   Baraniecki Maciej MACBAR 0 45,40 7 52,08 Janik Tomasz ALCAR   8 Baraniecki Maciej LINK MACBAR LINK
LINK   Żarski Tomasz Tomasz63 5 44,78 7 46,95 Ogrodnik Piotr OgrodnikP   9 Żarski Tomasz LINK Tomasz63 LINK
LINK   Piekut Tomasz czek0n 4 50,43 7 51,88 Kierbedź Maciej Ambi   10 Szajna Patryk LINK SZATRYK LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Ogrodnik Piotr OgrodnikP         Szajna Patryk SZATRYK  
LINK   Mikulski Arkadiusz arulex1         Żarski Tomasz Tomasz63   Patryk Urban
LINK   Dwornowski Zbigniew Zibi         Piekut Tomasz czek0n  
LINK   Janik Tomasz ALCAR 6 51,17 6 52,94 Orkwiszewski Radosław Oro86  
LINK   Kierbedź Maciej Ambi 7 55,64 1 46,51 Baraniecki Maciej MACBAR  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Piekut Tomasz czek0n         Mikulski Arkadiusz arulex1  
LINK   Baraniecki Maciej MACBAR         Ogrodnik Piotr OgrodnikP  
LINK   Orkwiszewski Radosław Oro86 7 49,78 2 46,96 Kierbedź Maciej Ambi  
LINK   Szajna Patryk SZATRYK         Janik Tomasz ALCAR  
LINK   Żarski Tomasz Tomasz63         Dwornowski Zbigniew Zibi  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Dwornowski Zbigniew Zibi         Szajna Patryk SZATRYK  
LINK   Ogrodnik Piotr OgrodnikP 1 44,95 7 51,48 Orkwiszewski Radosław Oro86  
LINK   Janik Tomasz ALCAR         Piekut Tomasz czek0n  
LINK   Kierbedź Maciej Ambi 7 46,15 1 41,64 Żarski Tomasz Tomasz63  
LINK   Mikulski Arkadiusz arulex1         Baraniecki Maciej MACBAR