SILVER A "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:19
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Skuza Grzegorz Skuzi13 12 22 54,26 3 68 19 17 3 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Pawlicki Przemysław Sali 12 17 53,61 0 86 20 20 5 0 0
3 Pawłowski Łukasz Blake113 10 20 53,54 0 98 17 16 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Krawczyk Piotr Kolo 8 7 55,01 1 119 20 15 4 0 0
5 Orzechowski Daniel Orzech78 7 3 51,86 2 48 20 15 0 0 0
6 Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz 6 8 58,28 2 80 16 22 6 0 1
7 Stencelewski Rafał iRalph 6 3 47,29 2 49 23 2 2 0 0
8 Smolińska Diana DianaSmolinska 6 -2 48,45 1 88 20 8 2 0 0
9 Zieliński Szymon Solrivanoli 5 -22 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
10 Cikała Michał Michał 257 0 -56 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
SILVER A  "SPADKOWA" FAZA II Skuzi13 Michal Stankiewicz Blake113 DianaSmolinska Michał 257
Skuza Grzegorz Stankiewicz Michał Pawłowski Łukasz Smolińska Diana Cikała Michał
iRalph Stencelewski Rafał 2 7 47,29 50,86                         7 0    
Sali Pawlicki Przemysław         7 4 57,10 58,35 7 5 46,70 51,37 7 2 57,04 47,87 7 0    
Kolo Krawczyk Piotr         7 4 57,02 58,20 4 7 53,00 55,71         7 0    
Solrivanoli Zieliński Szymon 0 7     0 7     0 7     0 7         0,00 0,00
Orzech78 Orzechowski Daniel 5 7 54,58 57,65                 7 2 49,13 49,03 7 0    
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Stencelewski Rafał iRalph 7   0   Cikała Michał Michał 257 W
LINK   Pawlicki Przemysław Sali 7 57,04 2 47,87 Smolińska Diana DianaSmolinska   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Krawczyk Piotr Kolo 4 53,00 7 55,71 Pawłowski Łukasz Blake113   1 Stencelewski Rafał LINK iRalph LINK
LINK W Zieliński Szymon Solrivanoli 0   7   Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz   2 Pawlicki Przemysław LINK Sali LINK
LINK   Orzechowski Daniel Orzech78 5 54,58 7 57,65 Skuza Grzegorz Skuzi13   3 Krawczyk Piotr LINK Kolo LINK
4 Zieliński Szymon LINK Solrivanoli LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Orzechowski Daniel LINK Orzech78 LINK
LINK   Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz 4 58,20 7 57,02 Krawczyk Piotr Kolo   6 Skuza Grzegorz LINK Skuzi13 LINK
LINK W Cikała Michał Michał 257   0,00   0,00 Zieliński Szymon Solrivanoli W 7 Stankiewicz Michał LINK Michal Stankiewicz LINK
LINK   Pawłowski Łukasz Blake113 5 51,37 7 46,70 Pawlicki Przemysław Sali   8 Pawłowski Łukasz LINK Blake113 LINK
LINK   Smolińska Diana DianaSmolinska 2 49,03 7 49,13 Orzechowski Daniel Orzech78   9 Smolińska Diana LINK DianaSmolinska LINK
LINK   Skuza Grzegorz Skuzi13 7 50,86 2 47,29 Stencelewski Rafał iRalph P 10 Cikała Michał LINK Michał 257 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Orzechowski Daniel Orzech78 7   0   Cikała Michał Michał 257 W
LINK W Zieliński Szymon Solrivanoli 0   7   Smolińska Diana DianaSmolinska   Marcin Fąfara
LINK   Krawczyk Piotr Kolo         Skuza Grzegorz Skuzi13  
LINK   Pawlicki Przemysław Sali 7 57,10 4 58,35 Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz  
LINK   Stencelewski Rafał iRalph         Pawłowski Łukasz Blake113  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Skuza Grzegorz Skuzi13 7   0   Zieliński Szymon Solrivanoli W
LINK   Pawłowski Łukasz Blake113         Orzechowski Daniel Orzech78  
LINK   Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz         Stencelewski Rafał iRalph  
LINK W Cikała Michał Michał 257 0   7   Pawlicki Przemysław Sali  
LINK   Smolińska Diana DianaSmolinska         Krawczyk Piotr Kolo  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Krawczyk Piotr Kolo 7   0   Cikała Michał Michał 257 W
LINK   Orzechowski Daniel Orzech78         Stankiewicz Michał Michal Stankiewicz  
LINK   Pawlicki Przemysław Sali         Skuza Grzegorz Skuzi13  
LINK   Stencelewski Rafał iRalph         Smolińska Diana DianaSmolinska  
LINK W Zieliński Szymon Solrivanoli 0   7   Pawłowski Łukasz Blake113