SILVER A  "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:19
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Bieliński Łukasz LUq 11 12 63,20 1 120 15 35 9 1 0 STRONA INTERNETOWA
2 Ciszewski Łukasz Luk90 10 18 72,37 2 65 16 28 10 0 0
3 Dec Mateusz Aroniro 10 15 67,68 1 108 16 21 12 0 1 WWW.PDCL.PL
4 Spychała Sebastian Seba 8 8 59,48 0 109 16 20 3 0 1
5 Błachut Jakub Kubsztii 6 5 60,01 2 120 18 20 1 0 1
6 Paczkowski Piotr MAX_1971 5 -6 58,54 2 76 20 36 7 1 0
7 Dyrda Wojciech Witalik 4 -3 61,37 1 40 24 15 2 0 0
8 Tubaja Marek Marek9000 3 -15 55,10 0 87 20 13 1 0 0
9 Maluha Mateusz Sitcom 3 -18 53,04 0 59 23 8 5 0 1
10 Kubiak Mateusz Mateusz625 2 -16 64,25 0 116 18 8 1 0 0
SILVER A  "MISTRZOWSKA" FAZA II Seba LUq Kubsztii Marek9000 Mateusz625
Spychała Sebastian Bieliński Łukasz Błachut Jakub Tubaja Marek Kubiak Mateusz
Luk90 Ciszewski Łukasz 7 4 66,04 61,71                         7 2 78,70 64,25
Aroniro Dec Mateusz         4 7 70,36 68,44 7 2 66,38 56,82 7 2 66,31 54,78        
MAX_1971 Paczkowski Piotr 6 6 59,37 61,34 5 7 57,55 58,94 1 7 58,70 63,19                
Witalik Dyrda Wojciech         3 7 61,37 62,22                        
Sitcom Maluha Mateusz 6 6 51,20 55,39                 7 4 54,88 55,41        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Ciszewski Łukasz Luk90 7 78,70 2 64,25 Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK P Dec Mateusz Aroniro 7 66,31 2 54,78 Tubaja Marek Marek9000   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971 1 58,70 7 63,19 Błachut Jakub Kubsztii   1 Ciszewski Łukasz LINK Luk90 LINK
LINK   Dyrda Wojciech Witalik 3 61,37 7 62,22 Bieliński Łukasz LUq   2 Dec Mateusz LINK Aroniro LINK
LINK   Maluha Mateusz Sitcom 6 51,20 6 55,39 Spychała Sebastian Seba   3 Paczkowski Piotr LINK MAX_1971 LINK
4 Dyrda Wojciech LINK Witalik LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Maluha Mateusz LINK Sitcom LINK
LINK   Bieliński Łukasz LUq 7 58,94 5 57,55 Paczkowski Piotr MAX_1971   6 Spychała Sebastian LINK Seba LINK
LINK   Kubiak Mateusz Mateusz625         Dyrda Wojciech Witalik P 7 Bieliński Łukasz LINK LUq LINK
LINK   Błachut Jakub Kubsztii 2 56,82 7 66,38 Dec Mateusz Aroniro   8 Błachut Jakub LINK Kubsztii LINK
LINK   Tubaja Marek Marek9000 4 55,41 7 54,88 Maluha Mateusz Sitcom   9 Tubaja Marek LINK Marek9000 LINK
LINK   Spychała Sebastian Seba 4 61,71 7 66,04 Ciszewski Łukasz Luk90   10 Kubiak Mateusz LINK Mateusz625 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Maluha Mateusz Sitcom         Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK   Dyrda Wojciech Witalik         Tubaja Marek Marek9000   Marcin Fąfara
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971 6 59,37 6 61,34 Spychała Sebastian Seba  
LINK   Dec Mateusz Aroniro 4 70,36 7 68,44 Bieliński Łukasz LUq  
LINK P Ciszewski Łukasz Luk90         Błachut Jakub Kubsztii  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Spychała Sebastian Seba         Dyrda Wojciech Witalik  
LINK   Błachut Jakub Kubsztii         Maluha Mateusz Sitcom  
LINK   Bieliński Łukasz LUq         Ciszewski Łukasz Luk90  
LINK   Kubiak Mateusz Mateusz625         Dec Mateusz Aroniro  
LINK   Tubaja Marek Marek9000         Paczkowski Piotr MAX_1971  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Paczkowski Piotr MAX_1971         Kubiak Mateusz Mateusz625  
LINK   Maluha Mateusz Sitcom         Bieliński Łukasz LUq  
LINK   Dec Mateusz Aroniro         Spychała Sebastian Seba  
LINK   Ciszewski Łukasz Luk90         Tubaja Marek Marek9000  
LINK   Dyrda Wojciech Witalik         Błachut Jakub Kubsztii