PLATINUM "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:04
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Paczkowski Tomasz TomaszP 13 23 69,31 2 160 14 32 9 1 0 STRONA INTERNETOWA
2 Cieszyński Jacek  Jaco Garage 7 4 63,06 0 94 18 21 7 0 0
3 Robak Dawid Robak 7 -1 67,02 3 92 17 34 13 0 2 WWW.PDCL.PL
4 Białkowski Maciej Lord Vader 6 4 65,90 1 100 19 14 1 0 1
5 Butrym Bartosz Burda 6 3 68,38 3 76 14 13 2 0 2
6 Frukacz Robert Frutii 6 1 63,34 0 69 15 22 7 0 0
7 Brzozowski Mariusz Maniek 6 -2 63,65 1 86 16 31 6 0 2
8 Nowak Mateusz RogataLasica 4 -13 66,65 2 84 15 15 8 2 3
9 Buchowski Krzysztof Krzysztof158 3 -2 64,43 3 40 17 8 2 1 0
10 Lewandowski Adrian Lewy39 0 -17   4 0 0 0 0 0 0
PLATINUM "SPADKOWA" FAZA II Lord Vader Krzysztof158 Maniek Frutii RogataLasica
Białkowski Maciej Buchowski Krzysztof Brzozowski Mariusz Frukacz Robert Nowak Mateusz
TomaszP Paczkowski Tomasz 7 5 68,23 65,90         7 2 72,46 63,83         7 3 67,23 64,16
Jaco Garage Cieszyński Jacek                  2 7 60,51 62,69 5 7 65,60 64,21        
Burda Butrym Bartosz                 7 5 68,38 64,43                
Robak Robak Dawid         7 4 71,13 64,43         7 4 65,51 62,46 6 6 64,42 69,14
Lewy39 Lewandowski Adrian                                        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Paczkowski Tomasz TomaszP 7 67,23 3 64,16 Nowak Mateusz RogataLasica  
LINK   Cieszyński Jacek  Jaco Garage 5 65,60 7 64,21 Frukacz Robert Frutii   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Butrym Bartosz Burda 7 68,38 5 64,43 Brzozowski Mariusz Maniek   1 Paczkowski Tomasz LINK TomaszP LINK
LINK P Robak Dawid Robak 7 71,13 4 64,43 Buchowski Krzysztof Krzysztof158   2 Cieszyński Jacek  LINK Jaco Garage LINK
LINK P Lewandowski Adrian Lewy39         Białkowski Maciej Lord Vader   3 Butrym Bartosz LINK Burda LINK
4 Robak Dawid LINK Robak LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Lewandowski Adrian LINK Lewy39 LINK
LINK P Buchowski Krzysztof Krzysztof158         Butrym Bartosz Burda   6 Białkowski Maciej LINK Lord Vader LINK
LINK   Nowak Mateusz RogataLasica 6 69,14 6 64,42 Robak Dawid Robak   7 Buchowski Krzysztof LINK Krzysztof158 LINK
LINK   Brzozowski Mariusz Maniek 7 62,69 2 60,51 Cieszyński Jacek  Jaco Garage   8 Brzozowski Mariusz LINK Maniek LINK
LINK   Frukacz Robert Frutii         Lewandowski Adrian Lewy39 P 9 Frukacz Robert LINK Frutii LINK
LINK   Białkowski Maciej Lord Vader 5 65,90 7 68,23 Paczkowski Tomasz TomaszP   10 Nowak Mateusz LINK RogataLasica LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Lewandowski Adrian Lewy39         Nowak Mateusz RogataLasica  
LINK   Robak Dawid Robak 7 65,51 4 62,46 Frukacz Robert Frutii   Marcin Fąfara
LINK   Butrym Bartosz Burda         Białkowski Maciej Lord Vader P
LINK   Cieszyński Jacek  Jaco Garage         Buchowski Krzysztof Krzysztof158 P
LINK   Paczkowski Tomasz TomaszP 7 72,46 2 63,83 Brzozowski Mariusz Maniek  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Białkowski Maciej Lord Vader         Robak Dawid Robak  
LINK   Brzozowski Mariusz Maniek         Lewandowski Adrian Lewy39  
LINK   Buchowski Krzysztof Krzysztof158         Paczkowski Tomasz TomaszP  
LINK   Nowak Mateusz RogataLasica         Cieszyński Jacek  Jaco Garage  
LINK   Frukacz Robert Frutii         Butrym Bartosz Burda  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Butrym Bartosz Burda         Nowak Mateusz RogataLasica  
LINK   Lewandowski Adrian Lewy39         Buchowski Krzysztof Krzysztof158  
LINK   Cieszyński Jacek  Jaco Garage         Białkowski Maciej Lord Vader  
LINK   Paczkowski Tomasz TomaszP         Frukacz Robert Frutii  
LINK   Robak Dawid Robak         Brzozowski Mariusz Maniek