PLATINUM "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:04
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Biela Sebastian Atin 12 21 79,26 3 72 13 17 8 1 5 STRONA INTERNETOWA
2 Janowicz Kamil Irishleprechaun 9 15 83,55 1 102 14 15 12 0 4
3 Wierzba Tomasz Wierzba 8 9 69,44 0 60 17 21 11 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Jasiński Marcin Jasiu84 7 6 78,44 0 101 14 32 10 0 0
5 Stępień Dawid Dave501 6 -5 69,13 1 87 15 15 8 0 3
6 Załęski Rafał Lamertg 5 -1 69,34 0 160 14 38 9 0 1
7 Rogalski Artur ROGAL74 5 -1 68,88 1 100 16 26 7 0 0
8 Żeromiński August August123 3 -7 65,49 1 104 18 6 2 0 0
9 Warwas Piotr ROSOMAK 3 -11 72,52 3 58 17 14 6 0 1
10 Skotarczyk Mariusz Skoti 2 -26 67,69 3 77 14 29 14 0 2
PLATINUM "MISTRZOWSKA" FAZA II Dave501 ROGAL74 Irishleprechaun ROSOMAK Lamertg
Stępień Dawid Rogalski Artur Janowicz Kamil Warwas Piotr Załęski Rafał
Atin Biela Sebastian 7 1 82,70 66,88                         7 5 75,81 71,07
August123 Żeromiński August                 1 7 65,49 88,84                
Wierzba Wierzba Tomasz         7 4 65,09 65,67 3 7 73,78 78,25                
Jasiu84 Jasiński Marcin         7 3 75,29 72,09                 7 3 81,58 63,75
Skoti Skotarczyk Mariusz 6 6 67,43 71,38                 6 6 71,99 72,52 1 7 63,64 73,19
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK P Biela Sebastian Atin 7 75,81 5 71,07 Załęski Rafał Lamertg  
LINK P Żeromiński August August123         Warwas Piotr ROSOMAK   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba 3 73,78 7 78,25 Janowicz Kamil Irishleprechaun   1 Biela Sebastian LINK Atin LINK
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84 7 75,29 3 72,09 Rogalski Artur ROGAL74   2 Żeromiński August LINK August123 LINK
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti 6 67,43 6 71,38 Stępień Dawid Dave501   3 Wierzba Tomasz LINK Wierzba LINK
4 Jasiński Marcin LINK Jasiu84 LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Skotarczyk Mariusz LINK Skoti LINK
LINK   Rogalski Artur ROGAL74 4 65,67 7 65,09 Wierzba Tomasz Wierzba   6 Stępień Dawid LINK Dave501 LINK
LINK   Załęski Rafał Lamertg 3 63,75 7 81,58 Jasiński Marcin Jasiu84   7 Rogalski Artur LINK ROGAL74 LINK
LINK   Janowicz Kamil Irishleprechaun 7 88,84 1 65,49 Żeromiński August August123   8 Janowicz Kamil LINK Irishleprechaun LINK
LINK   Warwas Piotr ROSOMAK 6 72,52 6 71,99 Skotarczyk Mariusz Skoti P 9 Warwas Piotr LINK ROSOMAK LINK
LINK   Stępień Dawid Dave501 1 66,88 7 82,70 Biela Sebastian Atin P 10 Załęski Rafał LINK Lamertg LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti 1 63,64 7 73,19 Załęski Rafał Lamertg  
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84         Warwas Piotr ROSOMAK   Marcin Fąfara
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba         Stępień Dawid Dave501  
LINK   Żeromiński August August123         Rogalski Artur ROGAL74  
LINK   Biela Sebastian Atin         Janowicz Kamil Irishleprechaun  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Stępień Dawid Dave501         Jasiński Marcin Jasiu84  
LINK   Janowicz Kamil Irishleprechaun         Skotarczyk Mariusz Skoti  
LINK   Rogalski Artur ROGAL74         Biela Sebastian Atin  
LINK   Załęski Rafał Lamertg         Żeromiński August August123  
LINK   Warwas Piotr ROSOMAK         Wierzba Tomasz Wierzba  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Wierzba Tomasz Wierzba         Załęski Rafał Lamertg  
LINK   Skotarczyk Mariusz Skoti         Rogalski Artur ROGAL74  
LINK   Żeromiński August August123         Stępień Dawid Dave501  
LINK   Biela Sebastian Atin         Warwas Piotr ROSOMAK  
LINK   Jasiński Marcin Jasiu84         Janowicz Kamil Irishleprechaun