GOLD B "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:19
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Sajdak Michał Majki_PL 10 23 59,58 0 116 18 17 3 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Augustynek Mariusz Projekt216 10 8 53,27 2 117 20 16 3 1 0
3 Błaszkiewicz Marcin Blaszczu 9 11 56,66 2 104 21 19 0 1 0 WWW.PDCL.PL
4 Gręda Marcin MaRcIn_PL 7 10 59,23 0 56 22 9 2 0 0
5 Izdebski Dawid David8989 6 4 60,60 2 100 18 20 0 0 0
6 Lempa Paweł Pabl0s98 5 -3 58,22 0 83 19 14 11 0 0
7 Szafrański Paweł Szafran 4 -18 53,04 2 55 22 7 0 1 0
8 Koralewski Jakub Koral 3 -8   2 0 0 0 0 0 0
9 Różyński Maciej MaciejRoz 2 -12 55,32 5 78 23 5 3 0 0
10 Krupiński Kamil Krishot 2 -15 56,72 2 100 20 20 1 0 1
GOLD B  "SPADKOWA" FAZA II David8989 MaRcIn_PL Projekt216 Pabl0s98 MaciejRoz
Izdebski Dawid Gręda Marcin Augustynek Mariusz Lempa Paweł Różyński Maciej
Majki_PL Sajdak Michał                 7 1 61,82 49,15         7 3 57,33 55,32
Blaszczu Błaszkiewicz Marcin                 3 7 52,92 57,04 7 4 60,39 56,56        
Szafran Szafrański Paweł 3 7 55,56 62,01 1 7 54,06 59,23 2 7 49,51 53,63                
Koral Koralewski Jakub                                        
Krishot Krupiński Kamil 7 5 56,74 59,18                 4 7 56,70 59,87        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK   Sajdak Michał Majki_PL 7 57,33 3 55,32 Różyński Maciej MaciejRoz P
LINK   Błaszkiewicz Marcin Blaszczu 7 60,39 4 56,56 Lempa Paweł Pabl0s98   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK P Szafrański Paweł Szafran 2 49,51 7 53,63 Augustynek Mariusz Projekt216   1 Sajdak Michał LINK Majki_PL LINK
LINK P Koralewski Jakub Koral         Gręda Marcin MaRcIn_PL   2 Błaszkiewicz Marcin LINK Blaszczu LINK
LINK P Krupiński Kamil Krishot 7 56,74 5 59,18 Izdebski Dawid David8989   3 Szafrański Paweł LINK Szafran LINK
4 Koralewski Jakub LINK Koral LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Krupiński Kamil LINK Krishot LINK
LINK   Gręda Marcin MaRcIn_PL 7 59,23 1 54,06 Szafrański Paweł Szafran   6 Izdebski Dawid LINK David8989 LINK
LINK   Różyński Maciej MaciejRoz         Koralewski Jakub Koral P 7 Gręda Marcin LINK MaRcIn_PL LINK
LINK   Augustynek Mariusz Projekt216 7 57,04 3 52,92 Błaszkiewicz Marcin Blaszczu   8 Augustynek Mariusz LINK Projekt216 LINK
LINK   Lempa Paweł Pabl0s98 7 59,87 4 56,70 Krupiński Kamil Krishot P 9 Lempa Paweł LINK Pabl0s98 LINK
LINK P Izdebski Dawid David8989         Sajdak Michał Majki_PL   10 Różyński Maciej LINK MaciejRoz LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Krupiński Kamil Krishot         Różyński Maciej MaciejRoz  
LINK   Koralewski Jakub Koral         Lempa Paweł Pabl0s98   Marcin Fąfara
LINK   Szafrański Paweł Szafran 3 55,56 7 62,01 Izdebski Dawid David8989  
LINK   Błaszkiewicz Marcin Blaszczu         Gręda Marcin MaRcIn_PL  
LINK   Sajdak Michał Majki_PL 7 61,82 1 49,15 Augustynek Mariusz Projekt216  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Izdebski Dawid David8989         Koralewski Jakub Koral  
LINK   Augustynek Mariusz Projekt216         Krupiński Kamil Krishot  
LINK   Gręda Marcin MaRcIn_PL         Sajdak Michał Majki_PL  
LINK   Różyński Maciej MaciejRoz         Błaszkiewicz Marcin Blaszczu  
LINK   Lempa Paweł Pabl0s98         Szafrański Paweł Szafran  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Szafrański Paweł Szafran         Różyński Maciej MaciejRoz  
LINK   Krupiński Kamil Krishot         Gręda Marcin MaRcIn_PL  
LINK   Błaszkiewicz Marcin Blaszczu         Izdebski Dawid David8989  
LINK   Sajdak Michał Majki_PL         Lempa Paweł Pabl0s98  
LINK   Koralewski Jakub Koral         Augustynek Mariusz Projekt216