GOLD A "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 13-06-24 9:19
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Piłat Łukasz Lukipil 12 32 64,95 3 84 18 8 3 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Białas Dariusz Daro1966 10 20 59,59 0 40 22 8 1 1 0
3 Świniarski Michał Songo1983 10 16 59,00 2 92 17 12 2 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Domin Rico Rico D 9 9 58,65 0 86 15 20 5 0 2
5 Wrzodak Przemysław Wlodek 6 8 0,00 2 W + 4 0 0 0 0 0 0
6 Kuzioła Kamil Sele 6 6 58,38 3 49 18 8 4 0 1
7 Krzywosz Norbert NorbertK 5 -10 63,88 2 120 19 25 2 0 1
8 Wierzbik Tomasz Qiler 4 -5 54,72 1 125 21 11 2 0 0
9 Markowska Małgorzata Mal2613 4 -20 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
10 Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0 -56 0,00 DNF 0 100 0 0 0 0
GOLD A  "SPADKOWA" FAZA II Lukipil Daro1966 Sele Qiler Dejwid1986PL
Piłat Łukasz Białas Dariusz Kuzioła Kamil Wierzbik Tomasz Dwojak Dawid
Mal2613 Markowska Małgorzata 0 7     0 7     0 7     0 7         0,00 0,00
Songo1983 Świniarski Michał                         7 5 59,00 50,53 7 0    
Rico D Domin Rico         5 7 54,85 59,59 7 5 62,45 58,38         7 0    
Wlodek Wrzodak Przemysław             0,00                   7 0    
NorbertK Krzywosz Norbert 5 7 62,32 64,95                 7 4 65,43 58,90 7 0    
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05-02.06 Lista zawodników 
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613   0,00   0,00 Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK   Świniarski Michał Songo1983 7 59,00 5 50,53 Wierzbik Tomasz Qiler   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Domin Rico Rico D 7 62,45 5 58,38 Kuzioła Kamil Sele   1 Markowska Małgorzata LINK Mal2613 LINK
LINK P Wrzodak Przemysław Wlodek   0,00     Białas Dariusz Daro1966   2 Świniarski Michał LINK Songo1983 LINK
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK 5 62,32 7 64,95 Piłat Łukasz Lukipil   3 Domin Rico LINK Rico D LINK
4 Wrzodak Przemysław LINK Wlodek LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06-09.06 5 Krzywosz Norbert LINK NorbertK LINK
LINK   Białas Dariusz Daro1966 7 59,59 5 54,85 Domin Rico Rico D   6 Piłat Łukasz LINK Lukipil LINK
LINK W Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0   7   Wrzodak Przemysław Wlodek   7 Białas Dariusz LINK Daro1966 LINK
LINK P Kuzioła Kamil Sele         Świniarski Michał Songo1983   8 Kuzioła Kamil LINK Sele LINK
LINK   Wierzbik Tomasz Qiler 4 58,90 7 65,43 Krzywosz Norbert NorbertK   9 Wierzbik Tomasz LINK Qiler LINK
LINK   Piłat Łukasz Lukipil 7   0   Markowska Małgorzata Mal2613 W 10 Dwojak Dawid LINK Dejwid1986PL LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06-16.06 Osoba do kontaktu
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK 7   0   Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK   Wrzodak Przemysław Wlodek         Wierzbik Tomasz Qiler   Marcin Fąfara
LINK   Domin Rico Rico D         Piłat Łukasz Lukipil  
LINK   Świniarski Michał Songo1983         Białas Dariusz Daro1966  
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613 0   7   Kuzioła Kamil Sele  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06-23.06
LINK   Piłat Łukasz Lukipil         Wrzodak Przemysław Wlodek  
LINK   Kuzioła Kamil Sele         Krzywosz Norbert NorbertK  
LINK   Białas Dariusz Daro1966 7   0   Markowska Małgorzata Mal2613 W
LINK W Dwojak Dawid Dejwid1986PL 0   7   Świniarski Michał Songo1983  
LINK   Wierzbik Tomasz Qiler         Domin Rico Rico D  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06-30.06
LINK   Domin Rico Rico D 7   0   Dwojak Dawid Dejwid1986PL W
LINK   Krzywosz Norbert NorbertK         Białas Dariusz Daro1966  
LINK   Świniarski Michał Songo1983         Piłat Łukasz Lukipil  
LINK W Markowska Małgorzata Mal2613 0   7   Wierzbik Tomasz Qiler  
LINK   Wrzodak Przemysław Wlodek         Kuzioła Kamil Sele