BRONZE D "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Ochman Adam AdamOchman 9 12 40,29 0 66 19 6 4 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Grzybowski Adrian Grzybu 8 8 42,57 2 0 26 7 0 0 0
3 Gołdy Mateusz serkoovsky 8 5 43,17 0 74 26 8 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Grabiec Rafał TENSION 7 -1 37,66 0 36 31 7 0 0 0
5 Gańko Bartłomiej Tijuana11 6 2 40,55 0 83 21 15 1 0 0
6 Rogiński Dariusz sasiadelblag 6 1 41,92 1 56 25 5 2 0 0
7 Fabianowicz Maciej Fabio6 5 7   2, 1upo 0 0 0 0 0 0
8 Wrótniak Marcin Marciano 5 -6 45,97 0 57 26 9 0 0 0
9 Zielke Tomasz Zielas 3 -20 36,79 0 40 33 6 0 0 0
10 Walkowski Mariusz Waluss 1 -8   1 0 0 0 0 0 0
BRONZE D "SPADKOWA" - FAZA II Fabio6 AdamOchman Tijuana11 sasiadelblag Marciano
Fabianowicz Maciej Ochman Adam Gańko Bartłomiej Rogiński Dariusz Wrótniak Marcin
serkoovsky Gołdy Mateusz                 7 5 42,38 42,01         3 7 43,96 46,55
TENSION Grabiec Rafał                 2 7 36,34 39,49 7 2 38,98 37,08        
Grzybu Grzybowski Adrian         6 6 45,67 44,50 7 4 39,47 40,16                
Zielas Zielke Tomasz         3 7 32,02 36,07         0 7 36,52 46,76 1 7 41,84 45,38
Waluss Walkowski Mariusz                                        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK   Gołdy Mateusz serkoovsky 3 43,96 7 46,55 Wrótniak Marcin Marciano  
LINK   Grabiec Rafał TENSION 7 38,98 2 37,08 Rogiński Dariusz sasiadelblag   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Grzybowski Adrian Grzybu 7 39,47 4 40,16 Gańko Bartłomiej Tijuana11   1 Gołdy Mateusz LINK serkoovsky LINK
LINK   Zielke Tomasz Zielas 3 32,02 7 36,07 Ochman Adam AdamOchman   2 Grabiec Rafał LINK TENSION LINK
LINK P Walkowski Mariusz Waluss         Fabianowicz Maciej Fabio6 P 3 Grzybowski Adrian LINK Grzybu LINK
4 Zielke Tomasz LINK Zielas LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Walkowski Mariusz LINK Waluss LINK
LINK   Ochman Adam AdamOchman 6 44,50 6 45,67 Grzybowski Adrian Grzybu   6 Fabianowicz Maciej LINK Fabio6 LINK
LINK   Wrótniak Marcin Marciano 7 45,38 1 41,84 Zielke Tomasz Zielas   7 Ochman Adam LINK AdamOchman LINK
LINK   Gańko Bartłomiej Tijuana11 7 39,49 2 36,34 Grabiec Rafał TENSION   8 Gańko Bartłomiej LINK Tijuana11 LINK
LINK P Rogiński Dariusz sasiadelblag         Walkowski Mariusz Waluss   9 Rogiński Dariusz LINK sasiadelblag LINK
LINK P Fabianowicz Maciej Fabio6         Gołdy Mateusz serkoovsky   10 Wrótniak Marcin LINK Marciano LINK
FAZA II- KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK   Walkowski Mariusz Waluss         Wrótniak Marcin Marciano  
LINK   Zielke Tomasz Zielas 0 36,52 7 46,76 Rogiński Dariusz sasiadelblag   Piotr Komenda
LINK   Grzybowski Adrian Grzybu         Fabianowicz Maciej Fabio6  
LINK   Grabiec Rafał TENSION         Ochman Adam AdamOchman  
LINK   Gołdy Mateusz serkoovsky 7 42,38 5 42,01 Gańko Bartłomiej Tijuana11  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Fabianowicz Maciej Fabio6         Zielke Tomasz Zielas  
LINK   Gańko Bartłomiej Tijuana11         Walkowski Mariusz Waluss  
LINK   Ochman Adam AdamOchman         Gołdy Mateusz serkoovsky  
LINK   Wrótniak Marcin Marciano         Grabiec Rafał TENSION  
LINK   Rogiński Dariusz sasiadelblag         Grzybowski Adrian Grzybu  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Grzybowski Adrian Grzybu         Wrótniak Marcin Marciano  
LINK   Walkowski Mariusz Waluss         Ochman Adam AdamOchman  
LINK   Grabiec Rafał TENSION         Fabianowicz Maciej Fabio6  
LINK   Gołdy Mateusz serkoovsky         Rogiński Dariusz sasiadelblag  
LINK   Zielke Tomasz Zielas         Gańko Bartłomiej Tijuana11