BRONZE D "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Badora Mateusz baadixx 14 39 63,22 1 119 18 23 6 0 1 STRONA INTERNETOWA
2 Grulkowski Jordan Kasstowiec 12 24 53,86 0 52 17 24 8 0 0
3 Pożerski Paweł Serafin 7 2 51,35 2 80 24 11 2 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Szatkowski Arkadiusz Arkadio 7 -4 51,15 1 101 19 22 3 0 1
5 Luberda Aleksander Olekson123 6 -16 43,99 1 76 21 10 3 0 0
6 Kucharski Bartłomiej qcker 5 -2 51,31 1 66 18 18 1 0 0
7 Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI 5 -8 54,54 0 89 21 15 8 0 0
8 Łakomy Michał Xaldax 4 -8 47,96 2 60 26 9 2 0 0
9 Matuszewski Michał Michuleszno 4 -14 49,84 0 94 24 8 0 0 0
10 Szlechter Krzysztof chudy0504 2 -13 48,40 0 104 23 12 1 0 0
BRONZE D  "MISTRZOWSKA" - FAZA II Serafin Olekson123 wiosenneKLOCKI Xaldax Michuleszno
Pożerski Paweł Luberda Aleksander Wiosna Paweł Łakomy Michał Matuszewski Michał
baadixx Badora Mateusz 7 0 62,63 51,80         7 1 65,87 59,29         7 0 61,17 51,04
Kasstowiec Grulkowski Jordan         7 1 45,20 40,52 7 3 63,49 54,87 7 3 52,88 47,47        
chudy0504 Szlechter Krzysztof         5 7 48,01 49,55 3 7 48,78 49,47                
qcker Kucharski Bartłomiej         6 6 46,83 41,90                 7 1 55,79 50,24
Arkadio Szatkowski Arkadiusz 7 2 52,03 50,90                 7 2 48,16 48,45 6 6 53,27 48,23
FAZA I - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK   Badora Mateusz baadixx 7 61,17 0 51,04 Matuszewski Michał Michuleszno  
LINK   Grulkowski Jordan Kasstowiec 7 52,88 3 47,47 Łakomy Michał Xaldax   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Szlechter Krzysztof chudy0504 3 48,78 7 49,47 Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI   1 Badora Mateusz LINK baadixx LINK
LINK P Kucharski Bartłomiej qcker 6 46,83 6 41,90 Luberda Aleksander Olekson123   2 Grulkowski Jordan LINK Kasstowiec LINK
LINK   Szatkowski Arkadiusz Arkadio 7 52,03 2 50,90 Pożerski Paweł Serafin P 3 Szlechter Krzysztof LINK chudy0504 LINK
4 Kucharski Bartłomiej LINK qcker LINK
FAZA I - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Szatkowski Arkadiusz LINK Arkadio LINK
LINK   Luberda Aleksander Olekson123 7 49,55 5 48,01 Szlechter Krzysztof chudy0504   6 Pożerski Paweł LINK Serafin LINK
LINK   Matuszewski Michał Michuleszno 1 50,24 7 55,79 Kucharski Bartłomiej qcker   7 Luberda Aleksander LINK Olekson123 LINK
LINK   Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI 3 54,87 7 63,49 Grulkowski Jordan Kasstowiec   8 Wiosna Paweł LINK wiosenneKLOCKI LINK
LINK   Łakomy Michał Xaldax 2 48,45 7 48,16 Szatkowski Arkadiusz Arkadio   9 Łakomy Michał LINK Xaldax LINK
LINK P Pożerski Paweł Serafin 0 51,80 7 62,63 Badora Mateusz baadixx   10 Matuszewski Michał LINK Michuleszno LINK
FAZA I - KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK   Szatkowski Arkadiusz Arkadio 6 53,27 6 48,23 Matuszewski Michał Michuleszno  
LINK   Kucharski Bartłomiej qcker         Łakomy Michał Xaldax   Piotr Komenda
LINK   Szlechter Krzysztof chudy0504         Pożerski Paweł Serafin  
LINK   Grulkowski Jordan Kasstowiec 7 45,20 1 40,52 Luberda Aleksander Olekson123  
LINK   Badora Mateusz baadixx 7 65,87 1 59,29 Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI  
FAZA I - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Pożerski Paweł Serafin         Kucharski Bartłomiej qcker  
LINK   Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI         Szatkowski Arkadiusz Arkadio  
LINK   Luberda Aleksander Olekson123         Badora Mateusz baadixx  
LINK   Matuszewski Michał Michuleszno         Grulkowski Jordan Kasstowiec  
LINK   Łakomy Michał Xaldax         Szlechter Krzysztof chudy0504  
FAZA I - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Szlechter Krzysztof chudy0504         Matuszewski Michał Michuleszno  
LINK   Szatkowski Arkadiusz Arkadio         Luberda Aleksander Olekson123  
LINK   Grulkowski Jordan Kasstowiec         Pożerski Paweł Serafin  
LINK   Badora Mateusz baadixx         Łakomy Michał Xaldax  
LINK   Kucharski Bartłomiej qcker         Wiosna Paweł wiosenneKLOCKI