BRONZE C "MISTRZOWSKA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Skrzypski Mariusz Max Yagon 16 42 77,30 0 116 13 36 12 0 5 STRONA INTERNETOWA
2 Algusiewicz Mikolaj Maciwoda 9 16 61,07 0 96 19 12 2 0 1
3 Narożniak Tomek Kacik 9 8 54,94 1 110 14 28 5 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Dygas Krystian Dygi 8 6 54,67 0 68 20 18 3 0 0
5 Krajcarz Oskar Osek 4 -3 48,38 1 32 29 8 1 0 0
6 Gągor Szymon gongorinhoo 4 -8 52,85 2 70 19 17 1 0 0
7 Zalewski Michał Mucha 4 -9 55,91 3 48 22 9 1 0 0
8 Bątkowski Krzysztof Kris Bond 4 -15 48,98 0 107 21 14 1 0 0
9 Cieśliczka Dawid Drawik 3 -13 46,72 1 0 0 2 0 0 0
10 Rzodkiewicz Maciej rzepetto 3 -24 47,95 1 103 27 11 5 0 0
BRONZE C  "MISTRZOWSKA" - FAZA II Maciwoda Kris Bond rzepetto gongorinhoo Drawik
Algusiewicz Mikolaj Bątkowski Krzysztof Rzodkiewicz Maciej Gągor Szymon Cieśliczka Dawid
Max Yagon Skrzypski Mariusz 7 3 78,06 63,94 7 1 80,30 53,42 7 0 75,69 46,05         7 0 75,15 46,72
Kacik Narożniak Tomek         7 4 53,54 51,62 7 3 59,27 47,18 6 6 52,00 52,58        
Dygi Dygas Krystian 1 7 55,76 58,19 7 1 47,81 44,24 7 2 60,45 50,62                
Osek Krajcarz Oskar         7 3 48,38 46,63                        
Mucha Zalewski Michał                         7 3 55,91 53,12        
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK   Skrzypski Mariusz Max Yagon 7 75,15 0 46,72 Cieśliczka Dawid Drawik P
LINK   Narożniak Tomek Kacik 6 52,00 6 52,58 Gągor Szymon gongorinhoo   L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK   Dygas Krystian Dygi 7 60,45 2 50,62 Rzodkiewicz Maciej rzepetto P 1 Skrzypski Mariusz LINK Max Yagon LINK
LINK   Krajcarz Oskar Osek 7 48,38 3 46,63 Bątkowski Krzysztof Kris Bond   2 Narożniak Tomek LINK Kacik LINK
LINK P Zalewski Michał Mucha         Algusiewicz Mikolaj Maciwoda   3 Dygas Krystian LINK Dygi LINK
4 Krajcarz Oskar LINK Osek LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Zalewski Michał LINK Mucha LINK
LINK   Bątkowski Krzysztof Kris Bond 1 44,24 7 47,81 Dygas Krystian Dygi   6 Algusiewicz Mikolaj LINK Maciwoda LINK
LINK   Cieśliczka Dawid Drawik         Krajcarz Oskar Osek P 7 Bątkowski Krzysztof LINK Kris Bond LINK
LINK   Rzodkiewicz Maciej rzepetto 3 47,18 7 59,27 Narożniak Tomek Kacik P 8 Rzodkiewicz Maciej LINK rzepetto LINK
LINK   Gągor Szymon gongorinhoo 3 53,12 7 55,91 Zalewski Michał Mucha   9 Gągor Szymon LINK gongorinhoo LINK
LINK   Algusiewicz Mikolaj Maciwoda 3 63,94 7 78,06 Skrzypski Mariusz Max Yagon   10 Cieśliczka Dawid LINK Drawik LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK   Zalewski Michał Mucha         Cieśliczka Dawid Drawik  
LINK   Krajcarz Oskar Osek         Gągor Szymon gongorinhoo   Piotr Komenda
LINK   Dygas Krystian Dygi 1 55,76 7 58,19 Algusiewicz Mikolaj Maciwoda  
LINK   Narożniak Tomek Kacik 7 53,54 4 51,62 Bątkowski Krzysztof Kris Bond  
LINK   Skrzypski Mariusz Max Yagon 7 75,69 0 46,05 Rzodkiewicz Maciej rzepetto  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Algusiewicz Mikolaj Maciwoda         Krajcarz Oskar Osek  
LINK   Rzodkiewicz Maciej rzepetto         Zalewski Michał Mucha  
LINK   Bątkowski Krzysztof Kris Bond 1 53,42 7 80,30 Skrzypski Mariusz Max Yagon  
LINK   Cieśliczka Dawid Drawik         Narożniak Tomek Kacik  
LINK   Gągor Szymon gongorinhoo         Dygas Krystian Dygi  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Dygas Krystian Dygi         Cieśliczka Dawid Drawik  
LINK   Zalewski Michał Mucha         Bątkowski Krzysztof Kris Bond  
LINK   Narożniak Tomek Kacik         Algusiewicz Mikolaj Maciwoda  
LINK   Skrzypski Mariusz Max Yagon         Gągor Szymon gongorinhoo  
LINK   Krajcarz Oskar Osek         Rzodkiewicz Maciej rzepetto