BRONZE A "SPADKOWA" - FAZA II
AKTUALIZACJA: 12-06-24 22:01
MIEJSCE NAZWISKO NICK PUNKTY LEGI ŚREDNIA PRZEKŁADKI H/F B/L 100+ 140+ 170+ 180+
1 Dembny Mateusz Mefiu288 15 29 46,19 0 93 21 23 1 0 0 STRONA INTERNETOWA
2 Czaja Rafał Czajnik 12 23 42,49 0 63 20 6 1 0 0
3 Urbanowicz Mirosław Miroslavos 10 11 41,42 0 60 26 6 0 0 0 WWW.PDCL.PL
4 Luberda Miłosz Milosz44 9 14 44,58 2 128 20 14 0 0 0
5 Wontroba Mateusz Nerka 7 15 #DZIEL/0! 2, 1upo 0 0 0 0 0 0
6 Chrobok Tomasz Biedrona 7 11 42,16 1 86 29 6 2 0 0
7 Rudnicki Igor Ronni 6 7 43,40 3 40 23 3 0 0 0
8 Toppich Paweł Tpawel 4 2 #DZIEL/0! 1 0 0 0 0 0 0
9 Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 0 -56 0,00 DSQ 0 99 0 0 0 0
10 Tołścik Krzysztof Lee8296 0 -56 0,00 DNF 0 99 0 0 0 0
BRONZE A "SPADKOWA" - FAZA II Mefiu288 Nerka Miroslavos Tpawel Lee8296
Dembny Mateusz Wontroba Mateusz Urbanowicz Mirosław Toppich Paweł Tołścik Krzysztof
Czajnik Czaja Rafał 5 7 41,89 44,24         7 5 43,08 42,40         7 0   0,00
Biedrona Chrobok Tomasz 3 7 42,73 44,82         7 0 41,58 41,26         7 0    
Milosz44 Luberda Miłosz 7 4 50,34 48,33         2 7 38,82 40,61         7 0    
Ronni Rudnicki Igor 5 7 43,40 47,38                         7 0    
Banitus95 Kusiakiewicz Łukasz 0 7 0,00   0 7     0 7     0 7     0 0    
FAZA II - KOLEJKA 1 27.05. - 02.06. Lista zawodników 
LINK   Czaja Rafał Czajnik 7   0 0,00 Tołścik Krzysztof Lee8296 W
LINK P Chrobok Tomasz Biedrona         Toppich Paweł Tpawel P L.p. Nazwisko i imię Facebook Nick WDA WDA
LINK P Luberda Miłosz Milosz44 2 38,82 7 40,61 Urbanowicz Mirosław Miroslavos   1 Czaja Rafał LINK Czajnik LINK
LINK   Rudnicki Igor Ronni         Wontroba Mateusz Nerka P 2 Chrobok Tomasz LINK Biedrona LINK
LINK W Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 0 0,00 7   Dembny Mateusz Mefiu288   3 Luberda Miłosz LINK Milosz44 LINK
4 Rudnicki Igor LINK Ronni LINK
FAZA II - KOLEJKA 2 03.06. - 09.06. 5 Kusiakiewicz Łukasz LINK Banitus95 LINK
LINK P Wontroba Mateusz Nerka         Luberda Miłosz Milosz44   6 Dembny Mateusz LINK Mefiu288 LINK
LINK W Tołścik Krzysztof Lee8296 0   7   Rudnicki Igor Ronni   7 Wontroba Mateusz LINK Nerka LINK
LINK   Urbanowicz Mirosław Miroslavos 0 41,26 7 41,58 Chrobok Tomasz Biedrona   8 Urbanowicz Mirosław LINK Miroslavos LINK
LINK   Toppich Paweł Tpawel 7   0   Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 W 9 Toppich Paweł LINK Tpawel LINK
LINK   Dembny Mateusz Mefiu288 7 44,24 5 41,89 Czaja Rafał Czajnik   10 Tołścik Krzysztof LINK Lee8296 LINK
FAZA II - KOLEJKA 3 10.06. - 16.06. Osoba do kontaktu
LINK W Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 0   0   Tołścik Krzysztof Lee8296 W
LINK   Rudnicki Igor Ronni         Toppich Paweł Tpawel   Piotr Komenda
LINK   Luberda Miłosz Milosz44 7 50,34 4 48,33 Dembny Mateusz Mefiu288  
LINK   Chrobok Tomasz Biedrona         Wontroba Mateusz Nerka  
LINK   Czaja Rafał Czajnik 7 43,08 5 42,40 Urbanowicz Mirosław Miroslavos  
FAZA II - KOLEJKA 4 17.06. - 23.06.
LINK   Dembny Mateusz Mefiu288 7 47,38 5 43,40 Rudnicki Igor Ronni  
LINK   Urbanowicz Mirosław Miroslavos 7   0   Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 W
LINK   Wontroba Mateusz Nerka         Czaja Rafał Czajnik  
LINK W Tołścik Krzysztof Lee8296 0   7   Chrobok Tomasz Biedrona  
LINK   Toppich Paweł Tpawel         Luberda Miłosz Milosz44  
FAZA II - KOLEJKA 5 24.06. - 30.06.
LINK   Luberda Miłosz Milosz44 7   0   Tołścik Krzysztof Lee8296 W
LINK W Kusiakiewicz Łukasz Banitus95 0   7   Wontroba Mateusz Nerka  
LINK   Chrobok Tomasz Biedrona 3 42,73 7 44,82 Dembny Mateusz Mefiu288  
LINK   Czaja Rafał Czajnik         Toppich Paweł Tpawel  
LINK   Rudnicki Igor Ronni         Urbanowicz Mirosław Miroslavos